Hlavní stránka - THERMONA KRKONOŠE s.r.o.
                                         e-mail: info@thermonakrkonose.net
Kontaktujte nás:
 
THERMONA KRKONOŠE s.r.o.
ul. Nádražní čp. 902
543 71 HOSTINNÉ
info@thermonakrkonose.net
 
Miloslav Polák tel. 604 731 000
Michal Hronek tel. 604 861 368
Najdete nás na Facebooku

CENTRÁLNÍ VYSAVAČE                             

Základní výhody centrálního vysavače vycházejí z jednoduchého principu, že veškerý vzduch, nasávaný hubicí, projde hadicí, trubním rozvodem, filtrem vysavače a pak je vyfouknut ven mimo dům. Prach se zachytí ve velké nádobě vysavače, někde v garáži, ve sklepě, nebo jiném nebytovém prostoru.

Centrální vysavačová jednotka je na rozdíl od mobilního vysavače umístěná mimo obytné prostory, jako jsou sklep, garáž, technická místnost. Od vysavačové jednotky je vedeno speciální potrubí k jednotlivým zásuvkám, které jsou rozmístěné v domě tak, aby hadice dosáhla do všech míst, která je potřeba vysávat. Vzduch proudí od hubice, přes hadici a trubní rozvod až k centrální vysavačové jednotce, kde je účinně přefiltrován a pak vyfouknut ven mimo uklízený objekt.

Z výše uvedeného principu je jasné, že motor vysavače je vzdálen od jeho obsluhy a tam, kde se uklízí je slyšet jenom syčení nasávaného vzduchu. Můžete si k vysávání pustit pěknou muziku, nebo ostatní členové rodiny mohou sledovat televizní program.

http://www.centralni-vysavace-husky.cz/
 

  

PLYNTOPENÍVODOINSTALACEZEMNÍ PRÁCESERVIS

 | © 2014, THERMONA KRKONOŠE s.r.o. , Nádražní 902, 543 71 HOSTINNÉ |
| Idea a Webdesign: Dušan Sedlačík, postaveno na redakčním systému WebBoss www.webboss.cz |